MENU

Perfumy VINOVE z Twoim Logo

Cieszmy się niezmiernie, że zainteresowała Cię nasza oferta brandowanych perfum VINOVE. Wypełnij, proszę, poniższy formularz podając jak nawięcej precyzyjnych danych, tak abyśmy mogli szybko i sprawnie dokonać dla Ciebie wyceny, odpowiedzieć na wszelkie pytania lub rozwiać ewentualne wątpliwości.

Skontaktuj się z nami
  • biuro@kenai.pl
  • +48 608 418 651
  • +44 0748 061 5440

Imię i nazwisko / nazwa firmy *

Adres email*

Numer telefonu

Wybierz interesujące Cię zapachy:

zapachy męskie

zapachy kobiece

zapachy uniwersalne

Prestige Wood Line

Oud / WoodCzy chcesz zamówić odpłatne próbki wybranych zapachów?
TakNie

Zgody marketingowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Kenai z siedzibą w Pabianicach 98-105 ul. Liściasta 7.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Kenai z siedzibą w Pabianicach 98-105 ul. Liściasta 7.