MENU

Perfumy VINOVE z Twoim Logo

Cieszmy się niezmiernie, że zainteresowała Cię nasza oferta brandowanych perfum VINOVE. Wypełnij, proszę, poniższy formularz podając jak nawięcej precyzyjnych danych, tak abyśmy mogli szybko i sprawnie dokonać dla Ciebie wyceny, odpowiedzieć na wszelkie pytania lub rozwiać ewentualne wątpliwości.

Skontaktuj się z nami
 • biuro@kenai.pl
 • +48 608 418 651
 • +44 0748 061 5440

  Imię i nazwisko / nazwa firmy *

  Adres email*

  Numer telefonu

  Wybierz interesujące Cię zapachy:

  zapachy męskie

  zapachy kobiece

  zapachy uniwersalne

  Prestige Wood Line

  Oud / Wood  Czy chcesz zamówić odpłatne próbki wybranych zapachów?
  TakNie

  Zgody marketingowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Kenai z siedzibą w Pabianicach 98-105 ul. Liściasta 7.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Kenai z siedzibą w Pabianicach 98-105 ul. Liściasta 7.